LATEST NEWS
 
Παράξενα /ΓενικάΔημοσίευση: 13 Ιουνίου 2018 19:16

Πήρε το αυτοκίνητο του ...στον τάφο του! (βίντεο)

Αντί σε φέρετρο, τον έθαψαν στην …θέση του οδηγού, μαζί με το αγαπημένο του ΙΧ, όπως επιθυμούσε.

Δεν τον χώρισε από το αυτοκίνητο του ούτε ο θάνατος!

Επιθυμία του ήταν να θαφτεί αντί μέσα σε φέρετρο, μέσα στο αυτοκίνητο του και …με το αυτοκίνητο του. Μάλιστα, την βούληση του αυτή δεν την εξέφραζε μόνο λεκτικά στα αγαπημένα του πρόσωπα πριν πεθάνει, αλλά την είχε θέσει και ως απαράβατο όρο στην διαθήκη του.

Οι συγγενείς του δεν μπορούσαν, λοιπόν, παρά να κάνουν την επιθυμία του …πράξη!

Έτσι, με την συνδρομή των αρμόδιων Αρχών και υπαλλήλων, στην περιοχή Χεμπεϊ της Κίνας, άνοιξαν έναν τάφο σε διαστάσεις ….ΙΧ και έθαψαν τον άνδρα, αντί σε φέρετρο, στην … θέση του οδηγού, μαζί με το αμάξι του.

Μπορεί όλους τους άλλους να τους παραξένεψε ιδιαίτερα η τελευταία επιθυμία του εκλιπόντος, όχι όμως και την οικογένεια του, μέλη της οποίας ανέφεραν ότι ο μακαρίτης λάτρευε …παθολογικά, από μικρό παιδί, τα αυτοκίνητα.

ΕΝΟΤΗΤΕΣ Κίναταφή
Σημαντικότερες ειδήσεις στη κατηγορίαΣυγκλονίζει η 7χρονη που ανέβηκε στο Κιλιμάντζαρο για τον νεκρό μπαμπά της!Χθες 17:49 | Παράξενα

Η 7χρονη ανέβηκε στο όρος Κιλιμάντζαρο πετυχαίνοντας το όνειρο της αλλά και ένα παγκόσμιο ρεκόρ, καθώς είναι η πρώτη 7χρονη που το καταφέρνει...

“Θάφτηκε” ζωντανός κάτω από την άσφαλτο και απεγκλωβίστηκε μετά από τρεις ημέρες (βίντεο)Κυριακή 17 Ιουνίου 2018 19:38 | Παράξενα

Εργάτες ξήλωσαν τμήμα πολυσύχναστου δρόμου, προκειμένου να βγει στην επιφάνεια ο εκκεντρικός καλλιτέχνης.

Έπαιξαν ξύλο για ένα… σερβίτσιο από την Κορέα!Κυριακή 17 Ιουνίου 2018 22:09 | Παράξενα

Τα πορσελάνινα κομμάτια του έγιναν αιτία να διχαστεί μια οικογένεια και να φτάσει στα άκρα.

Τι έκρυβε ανεμιστήρας και προκάλεσε τρόμο (βίντεο)Κυριακή 17 Ιουνίου 2018 11:18 | Ειδήσεις

Δείτε τι ανακάλυψε μία παρέα όταν σταμάτησε ξαφνικά να δουλεύει.

Pοή στη κατηγορία: Παράξενα
Τόμας Μαρκλ: μακάρι να κρατούσα εγώ το χέρι της κόρης μου, όχι ο πρίγκιπας Κάρολος23:59Μουντιάλ 2018: Άγγλοι φίλαθλοι κατέθεσαν στεφάνι στο Στάλινγκραντ23:48“Αναβίωσε” η μάχη των “Πέντε Στρατών” (βίντεο)23:37Guardian: διαγραφή μέρους του δυσθεώρητου χρέους ή οικονομική κατάρρευση για την Ελλάδα23:28Ηχηρή παρέμβαση της Μελάνια Τραμπ για το μεταναστευτικό (βίντεο)23:17Μουντιάλ 2018: “καρδιοχτύπησε” αλλά νίκησε η Αγγλία23:06Ντομπρόβσκις: Στόχος η συνολική συμφωνία στο Eurogroup της 21ης Ιουνίου22:54Κολλητές φίλες είχαν χόμπι την αποπλάνηση ανήλικων μαθητών!22:41Σκοπιανό: η επόμενη ημέρα της συμφωνίας22:29Συναγερμός στην Σουηδία: Πυροβολισμοί στο κέντρο του Μάλμε 22:18Γεννηματά: η συμφωνία για το Σκοπιανό οξύνει τους εθνικισμούς και στα δυο κράτη22:04Διακοπή της σιδηροδρομικής γραμμής από Θεσσαλονίκη προς Αθήνα21:51Οι όροι και οι προϋποθέσεις για το επίδομα στέγασης21:39“Πνίγεται” στα σκουπίδια η Αττική (βίντεο)21:26Στη “φάκα” οι “ποντικοί” ξενοδοχείου στο Ηράκλειο21:12Ποινή φυλάκισης 15 ετών για τον πατέρα του Ενές Καντέρ!20:59Υψηλή συγκέντρωση χρωμίου εντοπίστηκε στον Ασπρόπυργο20:46Μπαρμπαρούσης: ανακαλώ όσα είπα στην Βουλή20:32Μουντιάλ 2018: Το Βέλγιο “καθάρισε” τον Παναμά20:19Μαρινάκης σε παίκτες: Να μας κάνετε περήφανους!20:06
00:01:47“Θάφτηκε” ζωντανός κάτω από την άσφαλτο και απεγκλωβίστηκε μετά από τρεις ημέρες17-06-2018 19:36 
00:01:09 
Σύντομη “ματιά” σε παράξενες ειδήσεις15-06-2018 21:02
00:00:30 
Αγοράκι κάνει ...γυμνάσια σε αρκούδα σε ζωολογικό κήπο14-06-2018 07:31
00:02:53 
Οδηγός νταλίκας εκτοξεύτηκε μετά από τρακάρισμα στην Ταϊλάνδη12-06-2018 14:54
00:02:07 
Παράξενες ειδήσεις από όλον τον κόσμο11-06-2018 21:04
00:01:19 
“Τρελό” σκουπιδιάρικο παρασύρει τα πάντα στο πέρασμά του11-06-2018 16:27
00:01:30 
Κασκαντέρ “ανθρώπινοι πυρσοί” για Ρεκόρ Γκίνες11-06-2018 16:36
00:02:50 
Μπαμπάς χόρεψε σε παράσταση μπαλέτου για να σταματήσει να κλαίει η κόρη του09-06-2018 19:16
00:01:34 
Σπάνιο παγκόσμιο φαινόμενο στην Άνδρο: αγελάδα γέννησε τετράδυμα09-06-2018 21:09
00:00:28 
Ουρακοτάγκος προσπαθεί να σώσει το σπίτι του από μπουλντόζα09-06-2018 17:41
00:01:30 
Μαϊμού αποχαιρετά τον συλληφθέντα ιδιοκτήτη της09-06-2018 13:18
00:01:48 
Λαχταριστό μενού σε εστιατόριο …μόνο για σκύλους09-06-2018 21:09
00:01:45 
Μέχρι και στο τραγούδι ανταγωνίζονται οι υποψήφιοι Πρόεδροι της Τουρκίας08-06-2018 14:30
00:01:05 
Πήρε το αυτοκίνητό του… στον τάφο του06-06-2018 17:50
00:01:23 
Έχυσε τον καφέ και ... σφουγγάρισε μόνος του, ο πρωθυπουργός της Ολλανδίας06-06-2018 10:47
00:00:17 
Πάτησε τη σύζυγό του με το αμάξι επειδή του ζήτησε διαζύγιο06-06-2018 13:28
00:00:21 
Σέρφερ δαμάζει τα κύματα ...μέσα σε εμπορικό κέντρο!05-06-2018 19:06
00:00:21 
Αγελάδα καταδικάσθηκε σε... θάνατο γιατί πέρασε παράνομα τα ευρωπαϊκά σύνορα04-06-2018 11:03