Ποδόσφαιρο

14 Ιανουαρίου 2018 13:24

Το απόγευμα η συνέχεια του αγώνα Λεβαδειακός - ΠΑΟ

Text to Speech

Το νέο ραντεβού των δύο ομάδων κλείστηκε για σήμερα το απόγευμα, για τα υπόλοιπα 80 λεπτά του αγώνα, εφόσον το επιτρέψουν οι καιρικές συνθήκες!

Σε… πισίνα μετατράπηκε ο αγωνιστικός χώρος στο γήπεδο της Λιβαδειάς λόγω της ισχυρής βροχόπτωσης!

Ωστόσο ο διαιτητής Ευαγγέλου αποφάσισε να ξεκινήσει η αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Παναθηναϊκό και όταν επιτέλους διαπίστωσε ότι είναι αδύνατο να παιχτεί ποδόσφαιρο, προχώρησε στη διακοπή του αγώνα στο 10ο λεπτό με το αποτέλεσμα στο 0-0…

Η χρονομέτρηση θα ξεκινήσει από το 9’ 11’’, με τις δύο ομάδες να βρίσκονται υποχρεωτικά στο γήπεδο στις 7:30 μ.μ., όπως προβλέπει ο ΚΑΠ.

Ο Λεβαδειακός έσπευσε να ενημερώσει τους φιλάθλους που είχαν βρεθεί από χθες στο γήπεδο για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό, ότι θα μπορούν να παρακολουθήσουν το ματς με το ίδιο εισιτήριο…