Το απόγευμα η συνέχεια του αγώνα Λεβαδειακός - ΠΑΟ

Το νέο ραντεβού των δύο ομάδων κλείστηκε για σήμερα το απόγευμα, για τα υπόλοιπα 80 λεπτά του αγώνα, εφόσον το επιτρέψουν οι καιρικές συνθήκες!

Σε… πισίνα μετατράπηκε ο αγωνιστικός χώρος στο γήπεδο της Λιβαδειάς λόγω της ισχυρής βροχόπτωσης!

Ωστόσο ο διαιτητής Ευαγγέλου αποφάσισε να ξεκινήσει η αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Παναθηναϊκό και όταν επιτέλους διαπίστωσε ότι είναι αδύνατο να παιχτεί ποδόσφαιρο, προχώρησε στη διακοπή του αγώνα στο 10ο λεπτό με το αποτέλεσμα στο 0-0…

Η χρονομέτρηση θα ξεκινήσει από το 9’ 11’’, με τις δύο ομάδες να βρίσκονται υποχρεωτικά στο γήπεδο στις 7:30 μ.μ., όπως προβλέπει ο ΚΑΠ.

Ο Λεβαδειακός έσπευσε να ενημερώσει τους φιλάθλους που είχαν βρεθεί από χθες στο γήπεδο για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό, ότι θα μπορούν να παρακολουθήσουν το ματς με το ίδιο εισιτήριο…